Nasze kompetencje to lata doświadczeń i dziesiątki projektów. Dużych i małych. Zawsze szukamy nowych wyzwań.

Oto główne obszary naszej działalności.

Digital signage.

Projekt, dostawa, oprogramowanie, integracja, kreacja treści.

Projektowanie systemów Digital Signage.

Przygotujemy dla Ciebie nowoczesny i efektywny system digital signage, który wkomponuje się w Twój biznes. Zwiększy Twoją rozpoznawalność, poprawi wyniki sprzedaży, usprawni komunikację z klientami i pracownikami lub zoptymalizuje procesy wewnętrzne. W zależności od Twoich potrzeb dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Sprawnie przejdziesz z nami przez wszystkie etapy tworzenia systemu DS. Zaprojektujemy system zgodnie z Twoimi potrzebami i możliwościami, maksymalnie wykorzystując cenne zasoby firmy.

  • Opracujemy projekt techniczny i funkcjonalny,

  • Przeprowadzimy analizę ROI, analizę skuteczności komunikacji, badania rynkowe,

  • Dobierzemy odpowiednie rozwiązania w zakresie sprzętu i oprogramowania,

  • Zwizualizujemy przydatne pracownikom lub klientom dane,

  • Wiemy jak ważne jest Customer Experience.

Loading...

Przygotuj swój następny projekt z nami!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
0
Monitorów
0
Lokalizacji
0
Krajów
0
Lat doświadczeń
0
Zadowolonych Klientów

Oprogramowanie Digital Signage.

W zależności od Twoich potrzeb dobierzemy odpowiednią platformę programistyczną. Korzystamy zarówno z gotowych rozwiązań uznanych producentów, które możemy zaadaptować do Twojego biznesu, jak również możemy stworzyć od podstaw dedykowane rozwiązanie.

Omnivex Moxie.

Korzystamy z Omnivex Moxie, platformy klasy enterprise, która umożliwia zrealizowanie najbardziej zaawansowanych scenariuszy.

Więcej o Omnivex Moxie na stronie producenta.

OMNIVEX MOXIE ENTERPRISE

Integracja z systemami IT.

Przy tworzeniu systemu digital signage wykorzystamy dane z Twoich zasobów IT oraz z innych rozproszonych źródeł danych. Wszystko po to, aby w zautomatyzowany sposób wyeksponować dane, informacje, trendy i zdarzenia. Dzięki temu podejmiesz optymalne decyzje. Znajdziemy wspólny język z Twoim IT.

W dojrzałych organizacjach funkcjonuje wiele systemów IT, które nawet nie wiedzą o swoim współistnieniu. Wiele z nich zawiera dane, które są niedostępne dla potencjalnie zainteresowanych pracowników. Automatyczna wizualizacja takich danych może usprawnić procesy biznesowe. Nie musisz tego ręcznie robić sam. Zrobi to za Ciebie system digital signage z odpowiednim interfejsem wymiany danych. Dzięki danym pochodzącym z systemów IT (np. danym sprzedażowym, magazynowym) możemy także wywoływać określone zdarzenia w ramówce. Wprowadzać nowe materiały, zmieniać wartości cen, automatycznie wprowadzać promocje. Możliwych scenariuszy jest wiele.

Software & Embedded Systems.

Tworzymy oprogramowanie i projektujemy systemy embedded.

Oprogramowanie i systemy embedded.

Nasz zespół projektowy zgromadził unikalną więdzę i doświadczenie. Niektórzy pracownicy przeszli długą drogę od układów Intel 8080 lub Motorola 6800, aż do np. platform Freescale iMX. Zajmujemy się czymś więcej niż tworzeniem warstwy aplikacji, optymalizacją kodu dla procesorów lub przetwarzaniem potokowym dla konkretnych układów DSP, zarówno stało, jak i zmiennopozycyjnych.

Systemy mikroprocesorowe.

Opracowywanie systemów mikroprocesorowych na bazie języków C, C++ oraz asemblera. Dla zastosowań naukowych i przemysłowych powstały systemy bazujące na mikrokontrolerze ARM i architekturze Intel 8051.

Bazy danych.

Tworzenie aplikacji bazodanowych dla MSSQL i Postgres.

Oferujemy:

  • wysokiej jakości kod wraz ze szczegółową dokumentacją i wynikami testów,
  • efekty pracy na czas,
  • konkurencyjne ceny. Stałe koszty dla dobrze określonych zadań lub wyceny na bazie zaangażowanych zasobów,
  • wsparcie za pomocą email i systemu zgłoszeń

Opracuj następny projekt z nami! Zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT!

 

Lista zrealizowanych projektów w kraju i za granicą jest długa. W obszarze digital signage, integracji systemów IT, programowania i systemów embedded mamy czym się pochwalić.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania referencji.