Contact:

Greenlite Media Sp. z o.o.
ul. Osmańska 11
02-283 Warsaw
Poland

Sad Rejonowy dla M. St. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy, KRS:0000299313;
Kapitał zakładowy 160.500,00 PLN w całości wniesiony.

tel/fax: +48 (22) 549 19 45

Loading...
News PL 2018-04-13T14:46:52+02:00

Sierpień 2018

Projektory Epson w siedzibie Adidas Poland

2018/08/01|News|

Greenlite Media był wykonawcą instalacji AV w siedzibie firmy Adidas Poland. W najnowszym numerze magazynu AV Integracje można zapoznać się z dokładniejszym opisem instalacji oraz sprzętu jaki został wykorzystany.

Instalację zaprojektował Marcin Wosik.

Link do wpisu znajduje się  tutaj 

Lipiec 2018

ClickShare Bezprzewodowy system prezentacyjny

2018/07/10|News|

Firma Greenlite posiada szeroką ofertę sprzętu audiowizualnego. Dodatkowo poszerzyliśmy naszą ofertę o systemy prezentacji bezprzewodowj ClickShare.

Systemy ClickShare firmy BARCO to najprostsze rozwiązania służące do bezprzewodowego przekazywania obrazu i dźwięku. Korzystając ze swojego urządzenia / laptop, smartfon, tablet/ można wyświetlić np. swoją prezentację lub arkusz excella na monitor, videowall, ekran projekcyjny / poprzez projektor/.

To wszystko bez kolejnych plączących się kabli, dodatkowej konfiguracji sprzętu w sali oraz bez koniecznośći instalacji dodatkowego oprogramowania
Zestawy Barco zapewniają wysoką jakość transmsji – można być spokojnym o jakość swojej prezentacji. Klienci najczęściej wybierają zestawy Barco Clickshare CS-100 oraz Barco Clickshare CS-200. Nasi inżynierowie posiadają odpowiednie certyfikaty zaświadczające o ich specjalistycznej wiedzy. Dzięki temu zaoferują najlepsze rozwiązanie dla Państwa.

Wrzesień 2014

Videowall dla Tesco

2014/09/24|News|

Greenlite Media dostarczyła do sieci hipermarketów Tesco blisko 250 wielkoformatowych monitorów Samsung. Projekt, który swym zasięgiem objął cztery kraje: Polskę, Czechy, Słowację i Węgry, zakładał dostawę i uruchomienie przyciągających uwagę klientów ścian wielomonitorowych w alejach centralnych.

Wdrożone oprogramowanie digital signage Omnivex Moxie Enterprise umożliwiło nie tylko zdalne zarządzanie treścią i sprzętem, ale także integrację z serwisami informacyjnymi, social media i systemem IT po stronie Tesco.

Lipiec 2014

Digital signage w Double Tree by Hilton

2014/07/29|News|

W lipcu zakończone zostało wdrożenie systemu digital signage w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. System składa się z ekranów prezentujących zajętość sal konferencyjnych, kiosków interaktywnych i monitorów wielkoformatowych.

Całe rozwiązanie zostało oparte na oprogramowaniu klasy enterprise Omnivex Moxie. System został zintegrowany z oprogramowaniem do zarządzania hotelem firmy Micros Opera. Dzięki unikalnej technologii Omnivex Moxie w zakresie wymiany danych, prezentowane na ekranach treści są aktualizowane w czasie rzeczywistym.

Studio graficzne Greenlite Media przygotowało treści interaktywne i szablony informacyjne.

Listopad 2012

Kolejne monitory w sieci E.Leclerc

2012/11/02|News|

Pod koniec października zostały zainstalowane dodatkowe monitory w hipermarkecie E.Leclerc Radom. Łącznie w sklepie działa 15 ekranów wielkoformatowych 40 i 50 calowych w 4 strefach: kasy, aleje, alkohole, drogeria/perfumeria. Podobnie jak w przypadku instalacji w innych sklepach monitory wyposażone są w system nagłośnienia. Wraz z uruchomieniem dodatkowych monitorów ruszyła akcja reklamowa związana z promocją produktów pochodzących od lokalnych dostawców.

Czerwiec 2012

Big Pad Stadium Tour – Podsumowanie

2012/06/04|News, Omnivex Moxie|

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Big Pad Stadium Tour – organizowanego przez firmę Sharp wraz z Partnerami – IBM, TORELL, IRS i Greenlite Media cyklu spotkań, który przyciągnął blisko 1000 partnerów biznesowych, przedstawicieli administracji oraz firm zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami audiowizualnymi.

W trakcie imprezy Greenlite Media zaprezentowała inteligentne i interaktywne rozwiązania digital signage oparte o platformę do zarządzania – Omnivex Moxie. Uczestnicy spotkań mogli skorzystać z interaktywnych kiosków, monitorów dotykowych, aplikacji dedykowanych obiektom sportowym oraz poznać „od kuchni” zasady funkcjonowania inteligentnego oprogramowania do zarządzania sieciami digital signage Omnivex Moxie.