Realizacje

Poniżej przedstawiamy nasze wybrane realizacje. Pełne portfolio możecie uzyskać kontaktując się z nami.

Ekran dotykowy w Skanska Spark

Zespół Greenlite wyróżnia się innowacyjnym i otwartym podejściem do klienta, pomysłowością i dbałością o szczegóły.

Polecam współpracę z tą firmą, jako spełniającą wysokie wymagania i stanowiącą przykład solidności i profesjonalizmu. Wybór Greenlite Media zagwarantował nam nie tylko terminową i bezproblemową implementację proponowanych rozwiązań, ale również wsparcie techniczne i niezawodny serwis na etapie bieżącej eksploatacji urządzeń.

Marcin Bałaga
Coordinator – IT Project Portfolio Management
Skanska S.A.

Biurowiec SKANSKA Spark

Biurowiec SPARK to jeden z najnowocześniejszych budynków biurowych w stolicy jaki powstał w ciągu ostatnich dwóch lat. Braliśmy udział w fazie projektowej, w testach wybranych urządzeń, w dostawie, montażu i konfiguracji systemów. Projekt obejmował ponad sto sal spotkań na 6 kondygnacjach, gdzie zamontowano 107 szt. monitorów, 73 zestawy wideokonferencyjne, nagłośnienie w wybranych pomieszczeniach, systemy transmisji bezprzewodowej obrazu i dźwięku (Barco Clickshare), zaawansowany system rezerwacji sal EVOKO. W budynku zainstalowano także monitory informacyjne (Skanska TV) z wykorzystaniem monitorów wyświetlających treści dzięki oprogramowaniu Samsung MagicInfo.

Shell Polska – ponad 300 stacji i 1200 monitorów w całym kraju

Stosowanie rozwiązań Digital Signage w miastach zapewnia fantastyczne wrażenia wizualne. Nowoczesne systemy stanowią odpowiedź na potrzeby firm i instytucji, które chcą dotrzeć ze swoim contentem jak najdalej oraz osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Stacje paliw stają się wielofunkcyjnymi obiektami usługowymi, w których oprócz zatankowania auta można odebrać paczkę, zrobić szybkie zakupy i napić się pysznej kawy. Oferujemy naszym klientom produkty oraz usługi najwyższej jakości i chcemy, aby czuli to, również przebywając wewnątrz naszych punktów.

Widzimy, że informacje wyświetlane na ekranie spotykają się z większym zainteresowaniem odbiorców, widać je z daleka. Są efektowne i efektywne.

Andrzej Nos
Starszy partner biznesu kategorii sklepowych
Shell Polska

Z firmą Greenlite współpracowaliśmy już wcześniej przy innych naszych projektach. Podczas poprzednich naszych realizacji zauważyliśmy duże zaangażowanie, wiedzę techniczną, otwartość na niecodzienne pomysły, sumienność, proaktywność.

Dawid Kaźmierski
Kierownik Utrzymania IT
Żabka Polska

Siedziba Żabka Polska Sp. z o.o. w Poznaniu

Projekt obejmował 94 sale spotkań na 5 piętrach, w tym 65 sal typu huddle room i 8 dużych z dzielonymi ścianami. Zamontowano 107 monitorów Samsung i Newline. Pomieszczenia typu huddle room zostały wyposażone w monitory i systemy videokonferencyjne firmy Polycom. Zaawansowany system rezerwacji sal EVOKO pozwala nam efektywnie zarządzać zasobami sal spotkań oraz monitorować i analizować ich wykorzystanie. W połączeniu z doskonałym skandynawskim designem, system idealnie pasuje do wystroju biura.

Zespół Szkół nr 13 w Lublinie

To jedna z najnowocześniejszych placówek edukacyjnych w Polsce. Byliśmy odpowiedzialni za montaż i konfigurację tablic interaktywnych oraz monitorów do szkolnego systemu informacyjnego. Zamontowaliśmy niemal 60 urządzeń w salach lekcyjnych i korytarzach. Za wyświetlanie treści odpowiada system Samsung MagicInfo, który wdrożyliśmy w placówce. Nie lada wyzwaniem okazała się instalacja monitorów interaktywnych w salach przedszkolnych. Rozwiązanie musiało nie tylko umożliwiać regulację wysokości, na której znajduje się monitor, ale też zapewnić bezpieczeństwo najmłodszym. Dlatego zdecydowaliśmy się wykorzystać kolumny Newstar Plasma z elektryczną regulacją wysokości.

Zapraszamy do nas

Wysyłając tę wiadomość rozumiesz i akceptujesz, że ten formularz zbiera twoje imię i adres e-mail, dzięki czemu można się z tobą skontaktować. Więcej informacji - polityka prywatności
Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Wystąpi błąd. Proszę spróbować ponownie.

Zapraszamy do nas

Wysyłając tę wiadomość rozumiesz i akceptujesz, że ten formularz zbiera twoje imię i adres e-mail, dzięki czemu można się z tobą skontaktować. Więcej informacji - polityka prywatności
Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Wystąpi błąd. Proszę spróbować ponownie.