Rozwiązania AV

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji systemów audiowizualnych takich jak ściany wideo, ekrany LED, systemy projekcyjne, systemy digital signage, interaktywne wyświetlacze, systemy nagłośnieniowe, sterowania, prezentacyjne czy wideokonferencyjne.

Integrujemy wszelkie infrastruktury towarzyszące jak systemy mechaniki oraz oświetlenie.

Audio i wideo

Systemy prezentacji audiowizualnej zwiększają skuteczność przekazów reklamowych poprzez zwracanie uwagi, dynamikę i możliwość dostosowania do aktualnej sytuacji.

Rozwiązania audio i wideo dostarczane przez Greenlite bazują na najwyższej klasy technologiach oraz rozwiązaniach spełniających bardzo precyzyjne wymagania . Rodzaj ekranów i nagłośnienia w każdym przypadku dostosowujemy do specyfiki obiektu oraz potrzeb Klienta. Nasze rozwiązania są dedykowane różnym branżom i obiektom. Odbiorcami systemów audiowizualnych są firmy działające w branżach transportowej, HoReCa, turystycznej, medycznej i szkoleniowej, a także instytucje użyteczności publicznej.

Systemy i technologie Greenlite pozwalają Klientom atrakcyjnie zaprezentować swoje oferty i lepiej komunikować się z odbiorcami. Nowoczesne systemy stanowią odpowiedź na potrzeby firm i instytucji, które chcą dotrzeć ze swoim contentem jak najdalej i osiągnąć oczekiwane rezultaty. Dzięki systemom audio i wideo przekaz staje się niemalże namacalny, a podanie go w przystępnej i zrozumiałej dla odbiorców formie zwiększa szanse właściwego zrozumienia przekazu i reakcji zgodnej z oczekiwaniami Klienta.

Kamera Logitech

Zastosowanie ekranów i monitorów reklamowych gwarantuje lepsze oddziaływanie przekazu reklamowego. Dynamiczna reklama zwraca uwagę odbiorców i tym samym ma szansę zostać zapamiętana. Na ekranach dostarczanych przez Greenlite istnieje możliwość zainstalowania specjalnego oprogramowania do zdalnego zarządzania treścią, co pozwala jeszcze lepiej spełniać marketingowe założenia.

Ekrany doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pojawia się wielu ludzi – przy ruchliwych ulicach, w galeriach handlowych czy w pobliżu obiektów sportowych. Ekran wyświetlający reklamy zainstalowany w miejscu sprzedaży może znacznie zwiększyć sprzedaż poprzez wpływ na decyzje zakupowe klientów, a te w aż 80% przypadków są podejmowane właśnie w miejscu dostępności produktów lub usług. Zastosowanie ekranów zwiększa pozytywne doświadczenia potencjalnych klientów i stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych form reklamy w postaci plakatów, banerów czy billboardów prezentujących statyczne przekazy.

Ekrany i monitory reklamowe

Ekrany reklamowe zwiększają skuteczność przekazu promocyjnego dzięki oddziaływaniu na zmysły. Atrakcyjna wizualnie, przemyślana i nieszablonowa reklama zapada w pamięć.

Ściana wideo

Ściana wideo doskonale sprawdza się w promowaniu produktów i usług. Zastosowanie ścian wideo daje odbiorcom całkiem nowe doświadczenia i zwraca uwagę na przekaz.

Ściany wideo są szczególnie polecane w obiektach handlowych i usługowych, gdzie klienci podejmują swoje decyzje zakupowe. Ścianę wideo komponuje się z wielu ekranów, które działają jak jeden organizm i pozwalają wyświetlać dowolne przekazy reklamowe. Oferowane przez nas ekrany różnią się nie tylko wielkością, ale też poziomem podświetlenia oraz sposobem oddawania barw, więc każdorazowo rodzaj ściany dostosowuje się do potrzeb i możliwości Klienta.

Ściana wideo powinna robić wrażenie nie tylko treścią, jaką prezentuje, ale też samą swoją budową. Ekrany wykorzystane do stworzenia ścian wideo są wyposażone w złącza HDMI oraz specjalną usługę DisplayPort, co pozwala łączyć ekrany ze sobą i tworzyć duże konstrukcje . Dla zagwarantowania najlepszych doświadczeń konieczny jest wybór nowoczesnych modeli wyposażonych w matryce o wysokiej rozdzielczości i z możliwie cienkimi ramkami, dzięki czemu będzie pozwoli uniknąć straty powierzchni i nieestetycznego dzielenia obrazu. W efekcie uzyskujemy imponujący ekran prezentujący reklamę, obok której nie da się przejść obojętnie.

Nowoczesne biura inwestują w rozwiązania, które pozwalają na zwiększenie efektywności pracy i jednoczesne zagwarantowanie pracownikom lepszych warunków. Inteligentne biuro to miejsce, w którym pracuje się z prawdziwą przyjemnością, a działania pracowników przekładają się na realne efekty. W inteligentnym biurze możliwe jest zastosowanie podobnych rozwiązań, jak ma to miejsce na sali konferencyjnej, w tym ekranów LED i multimedialnych, tablic interaktywnych, ścian wideo czy monitorów wielkoformatowych.

Inteligentne rozwiązania mogą być zastosowane zarówno w przestrzeniach typu open-space, jak i w salach zebrań czy w prywatnych gabinetach. W sali konferencyjnej biura może się znaleźć system zawiadujący pracą ekranów, nagłośnienia, oświetlenia i rozpoznawania obecności. Celem wykorzystania takich rozwiązań jest podniesienie standardu biura, a tym samym wpłynięcie na poprawę produktywności pracowników oraz zwiększenie ich zadowolenia z pracy, co również przekłada się na uzyskiwanie lepszych efektów.

Inteligentne biuro

Rozwiązania z zakresu inteligentnego biura ułatwiają pracę, usprawniają wykonywanie wszystkich czynności i znacząco zwiększają wartość firmy w oczach pracowników.

Sala konferencyjna z monitorem i kamerą

Zarządzanie treścią

System zarządzania treścią digital signage ułatwia obsługę przekazów emitowanych na ekranach bez potrzeby znajomości sposobu działania samego systemu.

Dzięki wykorzystaniu odpowiednio dostosowanego systemu zarządzania treścią administrator digital signage może łatwo zarządzać swoimi nośnikami reklamowymi i dokonywać niezbędnych modyfikacji bez potrzeby każdorazowego korzystania ze wsparcia informatyka lub programisty. System zarządzania treścią (CMS) jest intuicyjnym narzędziem pozwalającym na tworzenie treści, aktualizowanie przekazów, m.in. dodawanie nowych reklam, zmianę częstotliwości ich wyświetlania czy kolejności wyświetleń oraz modyfikacje innych elementów obsługiwanych przez system.

Wśród systemów zarządzania treścią dostarczanych przez Greenlite można wyróżnić Omnivex Moxie oraz MagicInfo. Te systemy zarządzania treścią są dostosowane do potrzeb Klientów i umożliwiają dokonywanie zmian w czasie rzeczywistym na wielu urządzeniach jednocześnie. Systemy MagicInfo i Omnivex Moxie gwarantują bezpieczeństwo użytkowania, łatwość obsługi i wysoki stopień użyteczności. Zastosowanie odpowiednio dobranego systemu znacząco usprawnia obsługę digital signage, pozwala szybko reagować na zmieniające się trendy i oszczędzać czas oraz zasoby – zarówno osobowe, jak i finansowe.

Ekrany LED (z ang. Light Emitting Diode) są nowoczesnym typem ekranów wyposażonych w diody LED-owe emitujące światło w wyniku elektrycznej luminescencji. Diody LED nie mają ruchomych części, dzięki czemu cechują się zdecydowanie większą żywotnością niż tradycyjne żarówki. Ekrany takie są powszechnie wykorzystywane jako nośniki informacji, w tym nośniki reklamowe zarówno w obiektach, jak i poza nimi.

Ekrany LED praktycznie nie emitują ciepła i wyświetlają wysokiej jakości obrazy doskonale widoczne nawet w najbardziej słoneczne dni. Dodatkowo ekrany LED-owe można ze sobą łączyć i tworzyć tzw. ściany wideo o niemalże nieograniczonych powierzchniach. Integracja ekranów z odpowiednim systemem digital signage pozwala zdalnie zmieniać treść reklamową czy informacyjną w każdej chwili i w każdej lokalizacji, również na wielu nośnikach jednocześnie. Wysoka jakość ekranów dostarczanych przez Greenlite oraz możliwość użytkowania ich razem z systemami digital signage gwarantują skuteczność działania i zapewniają odbiorcom całkiem nowe doświadczenia.

Ekrany LED

Ekrany LED mogą wyświetlać dowolne komunikaty i gwarantują możliwość zdalnego sterowania prezentowanymi treściami oraz dopasowywania ich do aktualnych potrzeb.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Zapraszamy do nas

Wysyłając tę wiadomość rozumiesz i akceptujesz, że ten formularz zbiera twoje imię i adres e-mail, dzięki czemu można się z tobą skontaktować. Więcej informacji - polityka prywatności
Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Wystąpi błąd. Proszę spróbować ponownie.

Zapraszamy do nas

Wysyłając tę wiadomość rozumiesz i akceptujesz, że ten formularz zbiera twoje imię i adres e-mail, dzięki czemu można się z tobą skontaktować. Więcej informacji - polityka prywatności
Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Wystąpi błąd. Proszę spróbować ponownie.