Sale konferencyjne
indywidualne rozwiązania

Zastosowanie sprzętu audiowizualnego na salach konferencyjnych ma sens zarówno z praktycznego, jak i z estetycznego punktu widzenia. Podczas konferencji, zjazdów, szkoleń i sympozjów istotna jest umiejętna komunikacja między organizatorem a uczestnikami, a także dbałość o prezentowanie aktualnych informacji i oczywiście o aspekt wizualny.

Dbałość o odpowiednią komunikację niewątpliwie wpływa na prestiż obiektu. Sale wyposażone w nowoczesne systemy audiowizualne są oceniane jako nowoczesne i dostosowane do zróżnicowanych potrzeb. Dzięki ofercie Greenlite Twoja sala konferencyjna stanie się miejscem przyjaznym użytkownikom i zagwarantuje warunki sprzyjające odbywającym się tam wydarzeniom.

System rezerwacji sal konferencyjnych Evoko Liso w siedzibie Żabki

Rozwiązania dopasowane do oczekiwań

Sposób komunikacji wizualnej może być ukierunkowany na przekazywanie określonych treści lub wykraczać poza standardowe zastosowania i umożliwiać integrację różnych systemów oraz ich obsługę w jednym panelu zarządzania. Oferowane przez nas rozwiązania można dopasować do każdego rodzaju sali konferencyjnej:

 • mikro sali zwanej również miejscem cichej pracy;

 • huddle space zwanej pokojem spotkań lub małą salą konferencyjną;

 • klasycznych sal konferencyjnych;

 • sal szkoleniowych.

Oferowane przez nas rozwiązania cechują się przede wszystkim ogromną stabilnością działania i skutecznością zastosowania. Wyposażenie sali konferencyjnej w biurze lub w obiekcie szkoleniowym w nośniki informacyjne jest poprzedzone audytem określającym charakter obiektu i jego zapotrzebowanie, po czym następują etapy projektowania, instalacji i ostatecznego wdrożenia, a w późniejszym czasie także niezbędny serwis gwarantujący poprawne działanie.

Systemy przeznaczone do sal konkferencyjnych mogą mieć różne zastosowanie, w tym:

 • wyświetlanie obecności uczestników spotkania;

 • informowanie o dostępność pomieszczeń konferencyjnych;

 • wyświetlanie planów spotkań;

 • rezerwowanie sal konferencyjnych, miejsc parkingowych czy miejsc pracy;

 • prezentowanie treści z mediów społecznościowych;

 • wyświetlanie danych omawianych podczas konferencji;

 • prezentowanie efektów działań w postaci graficznej oraz tekstowej;

 • prowadzenie wideokonferencji i wiele innych.

Sala konferencyjna z monitorem i kamerą

Nowoczesne technologie w obiekcie konferencyjnym

Rozwiązania udostępniane przez firmę Greenlite mogą być wykorzystane nie tylko w sali konferencyjnej, ale też w innych miejscach w obiekcie. Wybór rozwiązań jest w każdym przypadku indywidualny. Pod uwagę bierzemy wskazówki i oczekiwania Klienta, a także posiadany przez niego budżet. Wskazujemy możliwe pola eksploatacji i doradzamy w zakresie wyboru optymalnych urządzeń i technologii. Celem naszego działania jest wyposażenie Klienta w sprzęt i systemy, które najlepiej sprawdzą się do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Rodzaje rozwiązań przeznaczonych do sal konferencyjnych

W celu zapewnienia efektywnej pracy zespołu projektowego i każdego pracownika z osobna należy odpowiednio zaprojektować miejsce spotkania, biorąc pod uwagę zarówno zasady ergonomii pracy, jak i użycie nowoczesnych rozwiązań ułatwiających skuteczną komunikację. Greenlite dostarcza pełną gamę rozwiązań dedykowanych salom konferencyjnym, w tym:

 • monitory projekcyjne prezentujące efekty dotychczasowej pracy wszystkim uczestnikom spotkania;

 • systemy rejestracji dźwięku – mikrofony sufitowe i stołowe;

 • zestawy nagłaśniające;

 • systemy sterowania oświetleniem dopasowujące intensywność światła do aktualnych warunków i potrzeb, w tym do pory dnia, poziomu nasłonecznienia czy charakteru spotkania;

 • systemy bezprzewodowej prezentacji treści;

 • tablice interaktywne umożliwiające wspólną pracę;

 • zestawy telekonferencyjne, w tym terminale wideokonferencyjne przekazujące obrazy, dźwięki i prezentowane materiały pomiędzy lokalizacjami, w których znajdują się członkowie wirtualnego spotkania.

System rezerwacji sal konferencyjnych Evoko Liso w siedzibie Żabki

Wszystkie powyższe rozwiązania są określane wspólną nazwą systemów audiowizualnych lub w skrócie systemów AV.

Oferta Greenlite dotycząca wyżej wymienionych rozwiązań jest skierowana do właścicieli i administratorów obiektów z branży szkoleniowej oraz wszystkich firm posiadających sale konferencyjne. Skorzystanie z proponowanych narzędzi umożliwi poprawę kontaktów z pracownikami i uczestnikami spotkań poprzez wykorzystanie zaawansowanych technologii usprawniających przebieg organizowanych wydarzeń.

Zapraszamy do nas

Wysyłając tę wiadomość rozumiesz i akceptujesz, że ten formularz zbiera twoje imię i adres e-mail, dzięki czemu można się z tobą skontaktować. Więcej informacji - polityka prywatności
Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Wystąpi błąd. Proszę spróbować ponownie.

Zapraszamy do nas

Wysyłając tę wiadomość rozumiesz i akceptujesz, że ten formularz zbiera twoje imię i adres e-mail, dzięki czemu można się z tobą skontaktować. Więcej informacji - polityka prywatności
Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Wystąpi błąd. Proszę spróbować ponownie.